فقط خانمها بخوانند

نکاتی درباره آقایان

به مردان قدرت دهید ، تا صمیمیت فوران کند . مرد موجودی عاشق قدرت است. مرد از اینکه قدرتمند باشد حظ میکند. درآسمان اوج میگیرد و شما را نیز همراه خود بالا می‌برد. از اینکه توانا باشد یا احساس توانایی کند لذت میبرد. تا وقتی که مشغول کشتن این احساس در مردان هستید بدانید که تنها می‌توانید خواب خوشبختی را ببینید. اگر قدرت مرد را نادیده بگیرید یا از آن انتقاد کنید بدانید که دیگر پری رویاهایش نخواهید بود.او دنبال کسی است که به قدرتهایش ایمان داشته باشد. و حتی ضعفهایش را در جهت تقویت تواناییهایش مثبت جلوه دهد.پس بدانید که:

1- اگر خودتان دارای درآمد هستید ،هرگز درآمد و پولتان را به رخ
همسرتان نکشید.حتی اگر درآمد بیشتری دارید هرگز به روی خودتان هم نیاورید.بگذارید همسرتان فکر کند که همه چیز در دست اوست و اداره امور
خانه به دست قدرتنمد او اداره میشود.
2- مطلقا او را با کسی مقایسه نکنید.شوهر خواهرم دو تا خانه داردفلانی اینقدر درآمد دارد و تو مثل گداها هستی.اگر واقعاً به بهبود اوضاع مالی فکر میکنید او را برای تلاش بیشتر تشویق کنید . انتقاد دشمن صمیمیت است.
3- تو بی عرضه ای ، فاتحه خواندن بر صمیمیت است. تو بی عرضه ای یعنی
فرو ریختن مرد. یعنی به دست خود خانه را خراب کردن. هر مفهوم مشابه " تو بی عرضهای " فاتحه ای بر صمیمیت و عشق متقابل مرد است.
4- شوهر خود را حلال مشکلات بدانید. مشکل را به او بگویید و از او
بخواهید آن را حل کند. و تایید کنید که تنها او قادر به حل این مسئله
است.
5- به مردان اندرز ندهید.مردان دوست دارند که مشکلات را به تنهایی حل کنند.و اگر به شما چیزی نمی‌گویندیعنی به تنهایی قادر است موضوع را حل کند.و در صورت لزوم با شما در میان می‌گذارند.با نصیحت نکردن زندگی خود را عاشقانه کنید.
6- سکوت مردان را نشکنیداین اشتباه خانمهاست که وقتی مرد ساکت است مدام به سمت آنها می‌روند و با آنها حرف می‌زنند.اگر او ساکت است به سکوت نیازمند است.و احترام به این سکوت یعنی صمیمیت بیشتر. سکوت طولانی در زنان ممکن است به معنی آزرده خاطر بودن باشد اما در مردها این طور نیست.
7- به مردان فضا بدهید گاهی او را رها کنیدتا با خود خلوت کند با دوستان به ورزش برود و به خانواده خود تنها سر بزند.مدام دنبال او
نباشید. فضای رها شدن! این چیزی است که مردان گاهی به آن نیاز دارند. اگر به آنها این فضا را هدیه بدهید. آنها نیز به شما عشق می‌ورزند.
8- مرد دوست دارد که از او قدر‌دانی شود. تشکر به مرد قدرت پرواز
می‌دهد.از هر کار کوچکی که برای شما انجام می‌دهدتشکر و قدر‌دانی کنید .
تا او نیز بی حساب به شما عشق بورزد.
9- مرد باید تایید شود . تواناییهای مرد را تایید کنید و تاکید کنید او
صاحب بهترین تواناییها و شایسته ترین همسر( شوهر) است.
10- باید مورد اطمینان باشد . به او اعتماد کنید با اطمینان خاطر از
اینکه او می‌تواند ، شما می‌توانید به راحتی بسیاری از کارها را به او
بسپارید.
11- مردها را تشویق کنید ، مرد عاشق تشویق است.کف زدن ها را فراموش نمی‌کند.. مرد، آفرین شما را تا عمر دارد به خاطر می‌سپارد.حالا یک داستان طنز درباره مردان :

مردی بسیار شیک و موقر قصد طلاق دادن زنش رو داشت .
دوستش علت رو جویا شد و مرد پاسخ داد: این زن از روز اول همیشه می خواست من رو عوض کنه.
منو وادار کرد سیگار و مشروب رو ترک کنم ... طرز پوشیدن لباسم رو عوض کرد ، و کاری کرد تا دیگه قماربازی نکنم، و همچنین در سهام سرمایه ‌گذاری کنم و حتی منو عادت داده که به موسیقی کلاسیک گوش کنم و لذت ببرم و الان هر هفته جمعه ها هم با دوستانم که همه آدمهای سرشناسی هستند میرم بازی گلف !

دوستش با تعجب گفت: ولی اینایی که می‌گی چیز بدی نیستند !!!! مرد گفت: خب این رو می دونم ولی حالا حس می‌کنم که دیگه این زن در شان من نیست!

/ 0 نظر / 23 بازدید